İFSAK 60. Yıl Sezon Açılış Sergisi

/

Türkiye’nin en uzun soluklu amatör fotoğraf ve sinema derneği İFSAK, 2019 yılında 60. yaşını kutluyor. İFSAK’ta yeni sezon 7 Eylül’de başlıyor.

İFSAK 60. Yıl Sezon Açılışı- Üye Sergisi
07 Eylül 2019, Cumartesi 17:30
İFSAK Galeri

60. yıl coşkusuyla bu yıl keyifli ve heyecanlı bir başlangıç yapmak isteyen İFSAK Yönetim Kurulu üyeleri, dernek üyelerine açık bir çağrı yaptı:

İFSAK Ailesinin Değerli Üyeleri;

Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Derneğimizin 60.yılını da kutlayacağımız yeni sezona heyecan ve keyifle hazırlanıyoruz. Özellikle yeni dönem de sizlere peş peşe güzel haberler verecek olmamız bizi ayrı mutlu ediyor.
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl sezon açılışını, yaptığımız açık çağrı ile siz üyelerimizin fotoğraflarından oluşan karma bir sergi ile yaptık. İFSAK üyelerinin dayanışmasının, derneğine sahip çıkmasının çok güzel bir örneğini yaşadığımız bu açılış sergisi büyük ilgi gördü ve İFSAK dışında birçok yerden davet aldı.

Bu sene 60.sezon açılışımızı 7 Eylül 2019 Cumartesi günü hep birlikte yapacağız.

İFSAK'ın içinde bulunduğu maddi koşullar maalesef henüz istenilen düzeye gelemedi. Bu nedenle bu yıl da Sezon Açılış Sergimizi daha çok katılım ve daha büyük bir coşku ile İFSAK'ın 60. Yılı'na yakışır bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Her zaman yanımızda olan siz değerli üyelerimizin desteğini bekliyoruz. İFSAK Ailesi'nin tüm üyelerinin çağrımıza olumlu cevap vereceklerine eminiz.
...

Haydi İFSAK, 60. Yıl Sezon Açılış Sergisi'nde hep birlikte olalım!
Beraber Üretelim, Beraber Paylaşalım, Beraber Yönetelim!

İFSAK 60. yıl sezon açılışı ve Üye Karma Sergisi için daha detaylı bilgi için tıklayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Son yazılar: İFSAK

İyi ki Doğdun İFSAK!

İFSAK kısaltmasındaki “A”, “amatörleri” kelimesinin A’sıdır. Günlük hayatta acemice yapılan işleri, çıkan