Konuk Yazarlık

İFSAK Blog, Hakkımızda bölümünde anlattığımız üzere başta görsel sanatlar olmak üzere tüm sanatlara sayfalarını açan bir yayındır. “Görsel Kültür Güncesi” olarak yayına başladığımız bu dijital platformda, fotoğraf, sinema veya kültür-sanatın mecraları hakkında paylaşımda olmak isteyen sanat severlerin yazılarını görmeyi istiyoruz.  

Zengin yazar kadrosuna ek olarak ürettiğiniz yazılar için İFSAK Blog’da “konuk yazar” olarak size de kapımız açık. Çünkü biz biliyoruz ki PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALACAĞIZ.

Konuk yazar olmak isteyenler için birkaç konuyu açıklığa kavuşturmak isteriz:

  • İFSAK Blog okurlarının ilgisini çekecek, Fotoğraf/ Sinema/ Kültür-Sanat ile ilgili konularda yazılarınızı bekliyoruz.
  • Göndereceğiniz yazı, daha önce başka bir platformda (web sitesi, dergi vs.) yayınlanmamış olmalı.
  • Yazı, anlaşılabilir ve imla kurallarına uygun bir Türkçe ile hazırlanmış olmalı. En az 400 kelime uzunluğunda olacak yazınıza konuyla ilgili en az iki görsel eşlik etmeli (görsel boyutu: 1920*1280 piksel)
  • Yazınız İFSAK Blog Ekibi tarafından değerlendirilecek, uygunluğuna göre yayın programına alınacaktır. Bütün yazılarınıza değer vermekle birlikte yayın çizgimizle uyumlu olanlara İFSAK Blog’da yer verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Yazı ve ilgili görsellerinizi ifsakblog@gmail.com adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz e-postanıza yazı ve görsellerin yanı sıra sizi anlatan 2-3 cümlelik mini bir biyografinizi ve profil fotoğrafınızı da eklemeyi unutmayın.

Göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

İFSAK Blog Ekibi