Kapalı Çağrı: MÜZE Dijital Dergi

//

Neden “KAPALI ÇAĞRI”

İFSAK, kurulduğu günden beri üyelerine olduğu kadar, üyesi  olmayan fotoğraf ve sinema severler için de projeler üretmeyi kendine bir görev bilmiştir. Bu amaçla da çalışmalarını sürdürmektedir.

Projeler Birimi olarak üyelerimize özel bir şey yapmak istedik ve “ KAPALI ÇAĞRI “  Projesini geliştirdik. Projemizin adının “ KAPALI ÇAĞRI “ olmasının nedeni ise,  sadece İFSAK üyelerine özel olmasıdır.

2023 yılında dört temadan oluşan KAPALI ÇAĞRI  projemiz, 2024 yılında da yine dört temadan oluşuyor. Üyelerimiz isterse  birine, isterlerse dördüne birden katılabilirler. Bu yılın dördüncü teması fotoğrafta etkili anlatım biçimlerinden biri  olan  “ MÜZE “.

Hedefimiz proje sonunda üyelerimizden gelen fotoğraflarla dijital bir dergi yapıp, bunu İFSAK web sayfasında Projeler başlığı altında ve İFSAK Blog’ da yayımlamak. Projemize katılarak hayata geçmesine yardımcı olan  tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Diliyoruz ki projemize katılım her geçen gün artsın ve  çoşkusu tüm üyelerimizi sarsın. Üyelerimizin yaptığı çalışmaların izleyiciler ile buluşmasına bir katkımız olursa ne mutlu bize.

Birlikte  üretmeye ve  birlikte paylaşmaya devam edeceğimiz güzel günlerde buluşmak dileği ile…

İFSAK Projeler Birimi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Son yazılar: Fotoğraf

‘ŞÖLEN’ Hakkında

Pers mitolojisinde anlatılan bir mite göre Ahura Mazda ilk insan çiftini cennet bahçesinde tek bedende yaşamlarını…

Renklerin Dili

Fotoğrafta Renk Çağrışımları Renkler güçlü bir iletişim aracıdır. Fotoğraflarda bir eylemi bildirmek, izleyicinin duygularını, ruh halini…

Foto-Virtüözüte

Malûmları olduğu üzere virtüöz kelimesi, daha ziyade müzik alanı için dillendirilir. Herhangi bir müzik enstrümanını ortalamanın…